Monday, August 01, 2011

2 outfits that have something in common 2

Another outfits from Bratislava. These two are both linked by red flats and red bag from secondhand. I was wearing them during shopping. And during those two days I scored great stuff but also a big scab on my knee.
When I was walking to Aupark I was so lost in thoughts hat I haven´t seen small stair on the pavement. Of course I have tripped and fallen on the ground. The worst was that 4 people have seen it. I must have looked like a total dumbass. But whatever, I laughed it off like everytime something embarassing happens to me. :P

Ďalšie outfity z Bratislavy. Tieto dva sú spojené červenými balerínkami a červenou kabelkou zo secondhandu. Mala som ich na sebe počas nakupovania. A počas tých dvoch dní sa mi okrem super vecí podarilo získať aj veľkú chrastu na kolene.
Keď som šla k Auparku, bola som taká zamyslená, že som nezbadala malý schod na chodníku. Samozrejme som zakopla a spadla na zem. Najhoršie na tom bolo, že ma videli 4 ľudia. Musela som vyzerať ako totálny blbec. Ale tak čo už, rozosmiala som sa asi ako stále, keď sa mi stane niečo trápne. :P
Flats - Peacocks
Dress - New Look
Bag - Secondhand
Sunglasses - Gucci

Dress - H&M
Flats, Belt - Peacocks
Bag - Secondhand

15 comments:

 1. Ja som cakala, co bude nasledovat za slovami "najhorsie na tom bolo, ze ma videli..." A ty ze 4 ludia :)No teda! :P

  ReplyDelete
 2. jedny lepšie ako druhé (šaty myslím!:D)

  ReplyDelete
 3. ano je to spojene,inak by som si to tricko asi nekupila:)tie bezove saty su skvele,a koleno?ok ja som bezala v CERVENYCH BALERINKACH na autobus obiehala skupinu cca 5 chalanov a smykla sa a spadla koleno a kotnik na 3 tyzdne nepouzitelne:)

  ReplyDelete
 4. z toho pádu si nič nerob, trapasy sa stávajú každému :D
  a páčia sa mi obidvoje šaty, fakt nádhera!

  ReplyDelete
 5. Obidvoje šiat sú krááásne.. tá fialová ma však úplne dostala! Pekne si to skombinovala s tými červenými doplnkami! A že 4 ľudia.. to nie je až také hrozné.))

  ReplyDelete
 6. krasne satice :)

  ReplyDelete
 7. oboje saty jsou krasny!!
  http://sienastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. druhé šaty v púdrovom odtieni sú wow :-O evokujú vo mne všetko, čo viem zaradiť do skupiny "pekné"... naozaj!

  ReplyDelete
 9. krásné outfity =)..ta kabelka je fakt naprosto dokonalá =)

  ReplyDelete
 10. oki, ja som za brutalnu dvojku----ty kokoooos ( sorry za vulgarnost), ale tie druhe saty su mega pecka supa superske :) a s tou kabelkou je to eňo núňo :)

  ReplyDelete
 11. uuu kabelôčka je super!

  ReplyDelete
 12. Oboje šaty jsou krásné a v kombinaci s červenou naprosto užasné :))!!!

  France baby fashion

  ReplyDelete
 13. zena ty si takto nahodena chodis:)krasa!paradne zladene, mas pre to cit!

  ReplyDelete
 14. červená a fialová sú best kombinácia, počuj ty máš furt "šťastie" na také malé nehody, najprv chrasta potom ihla v nohe, dúfam, že to nie je nákazlivé :D

  ReplyDelete