Friday, December 06, 2013

F&F spring/summer 2014F&F showroom welcomed us again. We went there with Timi to see the new spring/summer 2014 collection. To be honest, I couldn't even think about the cold weather outside with all the colorful clothes and yummy food in showroom. F&F got their inspiration in Rio this year. The collection can be divided in 4 parts: Vanity Fair (one of my favorites)- inspired by the Fifties, full of femininity, candy colours, lace, chiffon, flower prints and tweed; St. Germain (also my favorite)- creates a mix of elegant and sporty fashion with black&white combos, neutral colours, lace and organza; Favela- most inspired by Rio with the biggest amount of colours, full of embroidery, aztec prints and playfulness, and the last one is Oasis- has darker colours and is full of animal and tribal prints. Ok, I'm done with writing, let's see some pictures. :)
And big thank you goes to F&F team for inviting me again. ;)

Nedávno sme s Timi boli omrknúť novú F&F kolekciu na jar/leto 2014. Na to, že je vonku hnusne zima som v tom farebnom showroome plnom fajnotiek a zároveň skvelej novej kolekcie, ani nepomyslela. F&F sa na novú sezónu inšpirovalo Riom. Celú kolekciu možno rozdeliť na 4 časti: Vanity Fair (moja obľúbená)- inšpirovaná päťdesiatymi rokmi, plná ženskosti, cukríkových farieb, čipky, šifónu, kvietkovanej potlače a tvídu; St. Germain (tiež na prvom mieste s Vanity Fair)- vytvára mix elegantnej a športovej módy s čierno-bielymi kombináciami, neutrálnejšími farbami, čipkou a organzou; Favela- najviac inšpirovaná Riom a s najväčším množstvom farieb, plná výšiviek, aztéckych vzorov a hravosti, no a posledná Oasis- charakteristická tmavšími farbami ako predchádzajúce, plná zvieracích vzorov a tribal potlačí. Teraz už dosť textu, radšej si pozrite fotky. :)
A týmto veľmi pekne ďakujem F&F tímu za pozvanie. ;)

Clothes for our future daughters again. :)
Opäť oblečko pre naše budúce dcéry. :)

I took Nina R. out too. ;)
Aj Ninu R. som zobrala vonku. ;)


With Rasťo. :) (btw, I´m wearing everything F&F except tights and bag:)
S Rasťom. :) (inak okrem pančušiek a kabelky som celá F&F:)


8 comments:

 1. psaníčko musthave a tá sloníková šatka, tusím som ju videla u timi. dúfam že mi to pôjde niekto kúpiť :-D

  ReplyDelete
  Replies
  1. presne, aj mne sa strašne páčila :)

   Delete
 2. vyzera to dobre, vela azteckych vzorov, na tie som zatazena, hlavne v lete. Prosim ta, co je to modre s kvietkami na 9 fotke zo shovroomu, druhy vesiak z prava? Je to tunika alebo saty? Nutne to potrebujem vediet :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. to s kvietkami je top s trojštvrťovými rukávmi :)

   Delete
 3. Anonymous22:52

  Pekne, idú hore, co sa štýlu týka. Ale stále si myslím, že ich moda je vzhľadom na kvalitu predražená...

  ReplyDelete
 4. Anonymous04:14

  Ahoj Zuzka. Prosím Ta, kde nájdem popis cesty do Primarku? Chystám sa tam v stredu a neviem to teraz narýchlo nájsť :-( Ďakujem. Zuzana

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahoj Zuzi, pozri sa tu: http://dolcezuzka.blogspot.sk/2013/08/primark-haul-2-how-to-get-there.html :)

   Delete
  2. Anonymous08:49

   Super, vďaka. Dúfam, že sa nestratim :-)

   Delete