Sunday, April 28, 2013

In F&F showroom

As you all know, F&F is a brand that I really like. And when I´ve opened email with an invitation to their showroom I was really really happy. F&F team, thank you for inviting me. ;) We went there on Tuesday with Timi and checked out the new collection and took many pics.
The summer collection has a lot of flowers, my favourite pastels and popular white that looks perfect with tan. Of course, my attention went mostly to dresses. The collection offers for example maxi dresses, sexi bodycon ones, with cut-outs in the back area and my favourite, A-line dresses. I have fallen in love also with shoes and bags - you will see. :) 
And because the temperature is finally rising, F&F prepared new swimwear in various styles and designs- from snakeskin monokinis for long-legged slim gazelles to pink ones with pineapples for infantile people like me. :P


Ako viete, značka F&F je u mňa v šatníku zastúpená vo veľkom množstve. A keď som si v maili našla pozvánku do ich showroomu, tak som sa neskutočne potešila. Týmto tímu F&F ďakujem za pozvanie. ;) V utorok sme tam s Timi poriadne popozerali celú novú kolekciu a pofotili, čo sa dalo.
No a teraz o letnej kolekcii. Nájdete v nej veľa kvetov, mojich obľúbených pasteliek a populárnej letnej bielej, ktorá tak skvele vyzerá s opálením. Samozrejme, moja pozornosť sa hlavne sústredila na šaty. Súčasťou kolekcie sú napríklad aj maxi, sexi obtiahnuté, s výstrihom na chrbte, aj moje obľúbené, áčkového strihu. Zaľúbila som sa aj do viacerých kabeliek a topánok- veď uvidíte. :) 
No a keďže teploty (konečne) len stúpajú, F&F pripravilo aj nové plavky v najrôznejších vzoroch a strihoch - od snakeskin vzoru a monokinového strihu pre dlhonohé štíhle gazely až po ružové s ananásmi pre infantilov ako ja. :PTuesday, April 16, 2013

theatre

I think that this street is the most beautiful one in Bratislava.
It has such an amazing atmosphere with that sun that finally shines.
Yesterday we went to Arena Theatre to see the play Holocaust.
I didn´t know what to expect in the beginning because I didn´t read about it, but in the end the play was so intense that we gave the actors standing ovation.
I can only recommend and I guess I will start to go more to the theatre.
What about you? Do you like theatre?

Podľa mňa táto ulička je naozaj najkrajšia v Bratislave.
A s tým slniečkom, ktoré konečne svieti, má úplne skvelú atmosféru. :)
Včera sme boli v Divadle Aréna na Holokauste. 
Na začiatku som nevedela do čoho idem, lebo som si o danej hre nič nezisťovala, ale vygradovalo sa to takým spôsobom, že v závere sme hercom dávali standing ovation.
Iba odporúčam a rozmýšľam, že asi začnem chodiť viac do divadla. :)
A čo vy? Máte radi divadlo?


Sunday, April 07, 2013

bad mood that only lava cake can cure

Today only shortly because I´m in a bad mood.
Photos are from my lovely Košice, now I´m in my depressing dorm room.

P.S.: Very big thank you goes to all of you who read my posts and comment. And even though I don´t really comment recently each one of them really makes me happy. ;)

P.S.2: Another thing that makes my mood better is the fact that I have finally tried lava cake from my sis (she  really knows what is good!:). And it was delicious!;)

Dnes len krátko, lebo mám dosť zlú náladu.
Fotky sú ešte z mojich krásnych Košíc, teraz som už na depresívnej intrákovej izbe.

P.S.: Veľké ďakujem všetkým, ktorí ma čítate a komentujete. Aj keď v poslednej dobe nekomentujem (čo sa dúfam čoskoro zmení) ma neskutočne teší každý jeden z nich. ;)

P.S.2: Ďalšia vec, čo mi zlepšuje náladu je fakt, že som konečne vyskúšala lava cake od mojej sestry (ona naozaj vie, čo je dobré!:). A bol úžasný!;)