Sunday, March 23, 2014

Pandastic! :)

Sorry, today in slovak only.

Kto ma pozná, ten vie, že milujem sushi. Najradšej by som ho jedla každý deň a všetko to zalievala Miso polievkou. :) Áno, v tomto prípade nemám mieru- raz som ich zjedla 20 naraz a nechcite vedieť, ako to dopadlo. :D) Keď ma oslovili z nového donáškového portálu Foodpanda.sk, či by som ich nevyskúšala, tak asi viete, aká bola odpoveď. Samozrejme, že áno. A som spokojná. :)


Foodpanda je portál združujúci veľa iných donáškových služieb. Teda si stačí v úvode zadať mesto, potom ulicu a panda Vám hneď vyhľadá všetky dostupné donášky. Potom si už len stačí zvoliť druh kuchyne (americká, ázijská, stredomorská, talianska...) alebo konkrétne jedlo (pizza, dezerty, sushi, mäso...).Potom stačí vybrať konkrétnu donášku - ja som si vybrala košické Maiko Sushi, a zvoliť na čo máte chuť - ja som si vybrala kalifornské rolky a chirasi-sushi šalát (sashimi z maslovej ryby, lososa, tuniaka a krevety, podávané na sushi ryži). Mňam! 


Moje hodnotenie:
Pandastické! :) Perfektná myšlienka združiť všetky donášky pohromade, takže máte možnosť vybrať si z viacerých. Celý dojem zlepšila samotná donáška, ktorá prišla o 30 minút skôr ako mala a keďže som pri sebe nemala žiadne peniaze, zaplatila som kartou a nemusela som sa otravovať s vyberaním peňazí. Navyše, píšem teraz diplomovku, a to, že mi jedlo priniesli priamo domov mi ušetrilo veľa času. ;) 
Odporúčam! :)

Vidíte to nadšenie? :D
(btw, líškové šaty, ktoré mám na sebe sú z Oasapu:)4 comments:

 1. Mmm, milujem ázijskú kuchyňu. Teraz si mi tým sushi narobila chúťky. :)
  Ms Rontgen | expressing myself

  ReplyDelete
  Replies
  1. aj ja, normálne si asi zajtra dám znovu :D

   Delete
 2. Mňam, hneď by som ochutnala :-).
  The city of fashion

  ReplyDelete
  Replies
  1. ani mi nehovor :D už teraz chcem ďalšie :D

   Delete