Monday, October 20, 2014

australia: post nr. 2

Hi from Australia after a longer time: :)
Yes, I have fed the kangaroos, pet the koalas (they are so soft! :D), saw the Opera house, walked through Sydney's streets at night, had picnic on the beach, eaten their amazing sushi and tried the ocean (but the water is still so cold for swimming!:).
Now I'm at the stage of looking for a job and accomodation, so it's kinda stressful, but because the people that surround me are amazing it's making it all faster and simpler. So keep your fingers crossed for me in finding a retail job that I will like and I hope to post soon. :)

Po dlhšej dobe sa opäť ozývam.
Áno, už som kŕmila klokany, hladkala koaly (sú strašne mäkkučké :D), videla operu, chodila nočnými ulicami Sydney, mala piknik na pláži, jedla miestne sushi a vyskúšala oceán (stále je príliš chladný na plávanie:).
Momentálne som stále v štádiu, keď si hľadám robotu a bývanie, takže trošku stresujúcejšie obdobie, ale vďaka skvelým ľuďom, ktorí ma obklopujú, mi to ide rýchlejšie a jednoduchšie. Tak držte prsty, nech sa mi podarí nájsť nejaká retail pozícia a dúfam, že sa ozvem už čoskoro. :)


corset (underneath) - H&M
shorts - Calliope
jacket - Sheinside
bag - random from Italy
shoes - Oasap
sunglasses - Six

8 comments:

 1. Skvely outfit, drzim ti palce nech si najdes ubytko aj pracu, viem ake to je stresujuce takze nech to mas cim skor za sebou :)

  ReplyDelete
 2. Tak tuhle zkušenosti ti Zuzi opravdu závidím. Do Austrálie bych vyrazila hned :). Držím palce, ať jde všechno jako po másla a brzy se ti podaří sehnat práci, která tě bude bavit!

  http://pragueinstyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Držím prsty Zuzi. Nech ti to vyjde ešte lepšie ako si praješ. :) A opäť si krásna, ako vždy. :)

  ReplyDelete
 4. Krasny outfit, samozrejme dlzim palce nech to vyriesis co najskor :)

  ReplyDelete
 5. Strašně ti to sluší, vážně ti to tam prospívá! A taky ti takové zkušenosti moc závidím!
  Dom by Dom

  ReplyDelete
 6. Držím palce!! :) A outfit je super!! :)Fashion Passion by Erika

  ReplyDelete
 7. pekny outfit, drzim palce :)
  http://theraspberrylipstick.blogspot.sk/

  ReplyDelete