Thursday, May 22, 2014

last one

Last post before finals because I don't have much time left and I really have to study.
I'm stressed, depressed and I pray that I will make it.
Have a great weekend and wish me luck next Monday!:)


Posledný post pred štátnicami.

Lebo keďže zostávajú iba necelé štyri dni, tak sa naozaj musím sústrediť len na učenie.
Samozrejme, to by som nebola ja, keby som "nevychytala" miesto úplne prvého skúšaného. :D
Takže môj denný režim bude pozostávať zo stresovania, učenia, nadávania, pitia kávy a energeťákov, no a hlavne dúfania, že to celé nejako prežijem.
Tak Vám želám skvelý víkend a v pondelok mi držte prsty! :)

P.S.:K outfitu- toto som mala na sebe včera večer s Patrikom, ale fotila som to až dnes pri lepšom svetle. ;)Monday, May 19, 2014

stripes, blue & metallic pink


Today the combination of stripes, bright blue and metallic pink.
And no other words.
Have a great week! :)


Dnes kombinácia prúžkov s výraznou modrou a metalickou ružovou.
A pre zmenu bez ďalšieho textu.
Želám Vám krásny týždeň! :)


Saturday, May 03, 2014

F&F summer 2014


As you all know, we went to see the new F&F collection with Timi a couple of days ago. The mood in the showroom was great and the theme was carnival in Rio (as you can see by the headbands we are wearing:).
The collection is divided in to four parts again and consists of many materials, colours and prints. You can find animal, aztec, folk, floral prints and many other prints as well and also a lot of transparent textures and my beloved lace. There are also many colours from the pastel and neon ones to the classic black&white combination. You can choose from many pieces, like skirts (mini, midi, maxi, A-line or body conscious ones), shorts, dresses, jumpsuits, shoes, bags and other accessories. F&F has all kinds of swimsuits (bikini, tankini, monokini) and 90% of them are in stores already. :)
Next photos are all about my favourite pieces and some details. :)

Ako viete, nedávno sme s Timi boli v F&Fku omrknúť novú kolekciu na leto. Náladička v showroome bola super, témou bol karneval v Riu, tak sme si tieto neskutočné čelenky brazílskych tanečníc museli s Timi vyskúšať. :)
Kolekcia opäť pozostáva z viacerých celkov, v ktorých sa vyskytuje veľké množstvo rôznych materiálov, farieb a vzorov. Nájdete tu zvieracie, aztécke, ľudovejšie, kvetinové a mnohé iné vzory, moje veľmi obľúbené priesvitné kúsky a čipku, a aj rozmanité farby od neónových, pastelových až po klasickú kombináciu čiernej a bielej. Vybrať si môžete z rôznych druhov sukní (mini, midi, maxi, do áčka aj obtiahnuté), šortiek, overalov, šiat až po veľké množstvo topánok, kabeliek a iných doplnkov. V prípade plaviek si vybrať môžete z bikín, tankín aj celých plaviek, pričom 90% z nich je už v predaji. :)
Na nasledujúcich fotkách uvidíte moje obľúbené kúsky a aj zopár iných detailov. :)