friend values

by - Monday, May 18, 2015

You know what kind of a friend is the best one?
The one that doesn't need constant attention (because when it comes to me and keeping in touch - let's just say I'm the worst), the one that can tell you how bad you look or stupid you act to your face, the one that has the same sense of humour (or cat fetish:D), the one that is there for you no matter what and I can continue forever. Long story short, 3,5 years ago I made a great decision to go out for some wine and pear brandy and now I have Timi in my life as one of them.;)

What do you guys value in friends the most?

Viete, ktorý typ priateľa je ten najlepší?
Taký, ktorý nepotrebuje neustálu pozornosť (pretože povedzme si pravdu, udržiavanie kontaktu cez sociálne siete a skype nie je mojou silnou stránkou, som viac "face to face" osoba:), ktorý Vám vie presne do očí povedať, že vyzeráte príšerne (ako hurka:D) alebo sa správate šibnuto (pokiaľ sa šibnuto nespráva s Vami:), ktorý má rovnaký zmysel pre humor (alebo mačací fetiš:D), ktorý je tu pre Vás stále bez ohľadu na to, čo sa stane a mohla by som ešte pokračovať donekonečna. Aby som to skrátila, pred asi 3,5 rokmi som urobila jedno z najlepších rozhodnutí a šla pokecať do baru na víno a hrušku a teraz je pre mňa jednou z nich Timi.;) 

Čo si vy u priateľov ceníte najviac?
top - Kmart
sweater - Sheinside
jeans - Mango
bag - Parfois
shoes - Diavolina
bracelet - Oasap
sunglasses - Target

You May Also Like

8 comments

 1. aj plánujete stretnutie, keď budeš doma? :)
  letná giveaway
  ľúbezná

  ReplyDelete
  Replies
  1. jasné - príde po mňa na letisko, takže bude prvá, koho uvidím :)

   Delete
 2. Pre mňa je ozajstný priateľ ten, s ktorým si mám čo povedať aj keď sme sa dlhú dobu nevideli a vieme pokračovať tam, kde sme naposledy prestali. A inak presne súhlasím s tým čo si napísala.
  Krásny outfit, nad tým cardiganom som uvažovala aj ja no nakoniec som si to rozmyslela a mám pocit že to bola chyba. Je veľmi pekný :)

  Blonďavá Potvora

  ReplyDelete
 3. Predovšetkým úprimnosť. A potom ešte to spojenie, vďaka ktorému konverzácia plynie, ako by sme sa naposledy videli včera, aj keby to bolo stretko po desiatich rokoch. :)

  3znitry.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Predovšetkým úprimnosť. A potom ešte to spojenie, vďaka ktorému konverzácia plynie, ako by sme sa naposledy videli včera, aj keby to bolo stretko po desiatich rokoch. :)

  3znitry.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Vau tu si fakt kočka, veľmi ti to pristane, super outfit. Michaela www.imperfect-woman.com

  ReplyDelete
 6. Takéto outfity častejšie! Neskutočne sa mi páči ako to vieš pokombinovať a vždy to vyzerá úžasne :)

  ReplyDelete