Saturday, August 01, 2015

skirt

I love blogging, taking pictures, putting outfits together, it's seriously one of my favourite things to do.
Thanks to blog I often come across very interesting ideas, new people, sometimes even friends, new websites, shops and fashion.
One of the websites is Sumissura, dedicated to women's tailor made clothing that involves your unique input - your creativity in designing your own clothing (such as blazers, blouses, skirts, coats...) - choosing the right fabric, style, cut, shape, size...
Because I love skirts, I have tried to create one myself. I was going for something winter like, thick fabric, darker colours, longer cut and this blue paisley print beauty is the result. ;)
The skirt came in less than a week, it's exactly the way I imagined and the quality of the material is just amazing. You should check Sumissura out. :)


Zbožňujem blogovanie, fotenie a samotné vytváranie a kombinovanie outfitov. Naozaj je to jedna z mojich najobľúbenejších činností.
Vďaka blogu sa často stretávam s novými a zaujímavými ideami, ľuďmi, mnohokrát novými priateľmi, novými webstránkami či obchodmi.
Jednou z podobných stránok je Sumissura, ktorej hlavnými cieľom je prinášať ženám oblečenie vyrobené na mieru (napríklad nohavice, blúzky, topy, sukne...) podľa špecifických požiadaviek každej z nich (voľba tej pravej látky, strihu, štýlu, veľkosti...)
Pretože milujem sukne, pokúsila som sa navrhnúť jednu aj ja sama, mojím hlavným cieľom bolo niečo zimnejšie, s hrubšou látkou, tmavými farbami, dlhším strihom, a tak Vám teda prinášam môj výsledok - túto krásku v modrej farbe s paisley vzorom. ;)
Sukňa prišla za necelý týždeň, vyzerala presne tak, ako som očakávala a kvalita je naozaj veľmi dobrá. Pokiaľ Vás to zaujalo, omrknite si ich webstránku.:)

skirt - Sumissura
top - SheIn
scarf - Kmart
jacket - SheIn
bag - gift from Italy
flats - Gate
bracelet - Oasap


1 comment:

  1. sukňa je božská, veľmi sa ti táto farba hodí :) outfit je ináč celý úplná pecka ;)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    ReplyDelete