vacation

by - Sunday, August 16, 2015I'm in a desperate need of vacation.
Vacation for me equals to at least a week of doing nothing (or everything you want:), sleeping till at least 11, having your pedicure/manicure done, going for a massage... ufff, haven't had that for a long time now (probably 10-11 months?:).
I'm very curious how will my Slovak vacation turn out. I have this bubble in my head that I can do everything from my checklist in 4 weeks and still relax but this is going to be a challenge.
With everything that I want to do (see all my family, all if my friends - btw not once, most likely multiple times, get all the legal documents, go to all the doctors appointments, go for drinks, the earlier mentioned massage/pedicure/manicure, shop in sales and thrift shops, travel somewhere - even Vienna will do.... and like 100 other things:).
Well, challenge accepted!
Have a great week. :)

Naozaj zúfalo potrebujem dovolenku.
Aby som vysvetlila, dovolenka pre mňa znamená minimálne týždeň ničnerobenia (alebo naopak robenia všetkého, na čo si zmyslíte:), vyspávanie aspoň do tej 11tej, pedikúra/manikúra/masáž... no uff, to som nemala už dlho (asi 10-11 mesiacov?:).
Som veľmi zvedavá, ako to všetko nakoniec "vypáli". Žijem si v takej malej ideálnej bublinke, v ktorej predpokladám, že stihnem všetko zo svojho zoznamu za 4 týždne (napr. vidieť rodinu, všetkých kamarátov a najlepšie viackrát, vybaviť všetky úradné dokumenty a lekárske kontroly, drinky!, už skôr spomenutú masáž/manikúru/pedikúru, nakupovanie v sekáčoch a výpredajoch, niekam cestovať - hoci len do Viedne... a asi sto ďalších vecí:).
No jednoducho challenge accepted!
Prajem Vám krásny týždeň. :)bralet - Kmart
skirt - Romwe
bag - Valleygirl
flats - Jimmy Choo
sunglasses - C&A

You May Also Like

5 comments

  1. sukňa je skvelá! už som aj zabudla kedy ideš na SR, ale dúfam, že si splníš všetko zo zoznamu, hlavne tých kamarátov a rodinu :)

    ReplyDelete
  2. Zuzi, najkrajšie zátišie na foto aké si mala. Tá pláž a tie oblaky. A šatočky sú tiež krásne. Romantická a sexy zároveň. :)

    ReplyDelete
  3. Nádherný! Tahle kombinace sukně a topu by mě fakt nenapadla!

    ReplyDelete