2015 recap

by - Saturday, December 19, 2015  5 days left until Christmas. White, cold and snowy back home. Hot, sunny and very busy here in Australia.
People usually look back at their previous year during New Year's but I am little bit different and I'll do it now.
2015 was full of new experiences, changes, emotions and for blogger's sake worth mentioning - additions to my wardrobe. ;)
I have many new experiences - from moving and living in 3 different apartments, travelling to Europe and back to Australia, attending my first hen's night (yes, male stripper was present :P), experiencing traditional Arabic wedding, furnishing new apartment, meeting interesting new people, strengthening friendships with the older ones to finally seeing platypus in person. :D
How did I change? I am more open, self-confident, comfortable with wearing less makeup but more heels, smile more, I unfortunately have more time for blog but still find time to shop (especially for shoes:) and enjoy thrift shopping, tend to invest more in high quality pieces and seriously haven't changed when it comes to sweets (dolce still stays :D).
Emotions? Many! From sad ones like saying bye to my best friend and roommate, seeing my family and Slovak friends and then saying goodbye for god knows how long, frustrated ones related to stress and the fact that I couldn't find a place to live to the good ones like enjoying the stable relationship with my boyfriend. ;)
Additions to my wardrobe consist mostly of shoes - so far 3 pairs of Jimmy Choos, 1 pair of Louboutins, 2 McQueens, 2 Marc Jacobs, 1 Pedro Garcia, 1 Givenchy, 1 Pierre Hardy, 2 Diane von Furstenbergs and 1 Chiara Ferragni. :) Of course I value my thrift shop finds - some even came with me to Australia - like my vintage Gucci & Nina Ricci bags, Moschino shirt, Furla, Emilio Pucci & Kate Spade clutches and Lanvin sweater. :)
What about you? Has 2015 changed you in any way?

Do Vianoc nám zostáva iba 5 dní. Studených, bielych a zasnežených doma a horúcich, slnečných plus veľmi busy tu v Austrálii.
Normálni ľudia rekapitulujú ich predchádzajúci rok niekedy na Silvestra. Ja nie som normálna, čo už dávno viete :D, takže to urobím dnes.
Rok 2015 bol plný nových zážitkov, zmien, emócií a keďže svoju blogerskú stránku nezapriem, tak aj nových prírastkov do šatníka. ;)
Nové zážitky? Od sťahovania sa a bývania na troch rôznych miestach, cestovania do Európy a späť, zúčastnenia sa mojej prvej rozlúčky so slobodou (aj so striptérom:P), tradičnej arabskej svadby, zariaďovania nového bytu s priateľom, spoznávania nových zaujímavých ľudí, posilnenia vzťahov so strašími kamarátmi až po (KONEČNE) moment, keď som videla naživo vtákopyska. :D
Ako som sa zmenila? Som viac otvorená čomukoľvek, viac sebavedomá, spokojná so samou sebou (čo sa napríklad odzrkaďľuje na tom, že nosím menej makeupu a viac podpätkov :), viac sa usmievam, mám menej času na blog, ale na nakupovanie si nájdem čas vždy (hlavne na nakupovanie topánok a sekáče :), viac investujem do kvalitných kúskov a ani trošku som sa nezmenila v prípade sladkostí (dolce :D).
Emócie? Veľa. Od smutných ako lúčenia sa s najlepšou spolubývajúcou a kamarátkou, rodinou a starými priateľmi zo Slovenska, frustrovaných spojených s hľadaním nového bytu a stresom až po štastných spojených s mojím priateľom.
No a keď hovoríme o prírastkoch do šatníka... Tvoria ich hlavne topánky - takže: 3 páry Jimmy Choo, 1 Christian Louboutin, 2 Alexander McQueen, 2 Marc by Marc Jacobs, 1 Pedro Garcia, 1 Givenchy, 1 Pierre Hardy, 2 Diane von Furstenberg a 1 Chiara Ferragni. :) Samozrejme si cením aj moje staronové prírastky (väčšina zo sekáčov) ako napríklad: vintage Gucci a Nina Ricci kabelky, Moschino top, Furla, Emilio Pucci a Kate Spade malé večerné kabelky a Lanvin sveter.
A čo vy? Ako 2015 zmenil Vás?
dress - SheIn
bag - Skinny Dip (gift from Timbo)
shoes - Marc by Marc Jacobs
sunglasses - Kmart

You May Also Like

7 comments

 1. Super outfit :) hlavne ta taška :D

  ReplyDelete
 2. Jej krásny outfit a tá kabelká ooo čistá láska :D No môj rok bol tiež pestrý - štátnice, svadba :D Ale na vtákopyska to nemá :D Šťastné a Veselé

  NITA

  ReplyDelete
 3. ta kabelka 🎀👌😱

  ReplyDelete
 4. Vtákopiska si videla nazivo vo voľnej prírode? Je tu niekde na blogu aj foto?
  |Kaviareň u mačky|

  ReplyDelete