things to look forward to

by - Saturday, February 20, 2016


The time has come to me finalizing my trip back home in September again.
A lot has to change until then – I have to move out to a different apartment, apply for a different kind of visa, finish my studies of leadership and management and survive another Australian winter (oh I’m well aware that I’m such a crybaby :D) so it sounds a little bit stressful.
But planning of my Slovak vacation will at least give me something to look forward to. My boyfriend is coming this time so I can introduce him to all of my family and friends (and introduce myself to my new baby niece that is supposed to be born in next couple of days, yay, can’t wait! ;), show him my favourite places and maybe do a tiny bit of travel (Prague?:).
Have a great weekend
Z.

Znovu je tu čas, keď finalizujem výlet naspäť na Slovensko.
Dovtedy sa toho ešte veľmi vela zmení – sťahujeme sa do nového bytu (ktorý najprv musíme nájsť:), budeme žiadať o nové víza (veľmi drahé, extrémne vyčerpávajúce a bez akejkoľvek istoty), musím ukončiť školu a prežiť ďalšiu austrálsku zimu (ok s našou sa porovnať nedá a som len malý urevanec :D), takže to celé bude “trošku” stresujúce.
Ale plánovanie slovenskej dovolenky mi aspoň dáva niečo, na čo sa môžem tešiť. Priateľ plánuje na Slovensko prísť so mnou, takže sa mu chystám predstaviť všetkých blízkych priateľov a rodinu (vrátane novej maličkej netere, ktorá sa má čoskoro narodiť – juch, už sa jej neviem dočkať! ;), ukázať obľúbené miesta a možno trošku pocestovať (Praha?:).
Želám vám krásny víkend
Z.
top - Kmart
skirt - SheIn
shoes, bag - Primark
earrings - Oasap
You May Also Like

4 comments

 1. Outfit je parádny, veľmi sa mi páčia modré doplnky :) a na vybavovačky po úradoch držím palce ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  ReplyDelete
 2. a mozno by si mala k tym zmenam pridat aj zmenu farby vlasov ;) s tvojim opalenim tie vlasy nevyzeraju vobec dobre...

  ReplyDelete
 3. Tak strašně závidím šaty na ramínka :D JE mi zimaaaa:)

  Sleduj mne také na :

  www.lucieglam.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. Kabelecku, sandaliky aj nausnicky si si zladila? No sikovna si! :D

  ReplyDelete