new discoveries everywhere I go

by - Sunday, May 29, 2016


You know what I love about living in Sydney?
You have new things to do literally every day!
From thrift shopping at a new shop that I never visited before, visiting museums, trying new foods, going to casino to just walking around and finding new exciting stuff that's happening (one of the great examples is Vivid. ;)
Now i know I don't have much of a free time because I study and work at the same time.
But every time I have a weekend off I choose to discover new places, cafes, shops, restaurants.
The best thing about it is that I have my other half to discover them with me. ;)
Have a great week everyone!;)

Viete čo mám na živote v Sydney najradšej?
To, že ak mám chuť, tak môžem vyskúšať niečo nové každý deň!
Od návštev v nových sekáčoch, v ktorých som nikdy nenakupovala, múzeí, v ktorých som nikdy nebola, skúšania nových jedál, gamblingu v kasíne až po náhodné objavenie super eventov, ktoré naozaj stoja za to, ako napríklad Vivid, festival svetiel a inštalácií. ;)
Keďže pracujem a študujem zároveň, tak nemám veľa voľného času, ale ak mám voľný víkend, tak sa ho snažím stráviť objavovaním nových miest, kaviarní, obchodov, reštaurácií.
Najlepšie na tom je, že ich objavujem s mojou polovičkou. ;)
Prajem Vám skvelý týždeň!;)
top, sunglasses - H&M
pants - Shein
bag - thrifted
shoes - Jimmy Choo
earrings - PrimarkYou May Also Like

2 comments

  1. Hľadanie nových miest a vecí je super a v takom veľkom meste by to bol hriech neurobiť ;) celkom ťa obdivujem, lebo ja sa toho väčšinou bojím :D

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    ReplyDelete
  2. Bez ohladu na luxusnu znacku ti z tych balerin (a niekolkych dalsich balerin, napr. ten McQueen) trcia prsty na nohach - ved tie potom musia zvrchu drzat vyslovene len tak-tak. Nevyzera to ani pohodlne ani pekne. V tychto to vyzera obzvlast skaredo. Tiez mam vacsie nohy a dobre si rozmyslim, ake topanky si kupujem a hlavne, ci su dostatocne siroke v prednej casti, znacka-neznacka. Jimmy Choo (a napriklad aj Louboutin) maju velmi uzke strihy, od velkosti 38 vyssie mnohokrat nenositelne a skvela cesta k haluxom.

    ReplyDelete