finally done with school

by - Wednesday, November 09, 2016
My student visa officially expires tomorrow! So I can finally say that I'm done with school.
If I don't count elementary and high school I've done 7 years of it. Bachelor's in mass-medial studies, Master's in journalism, 1 year of advanced diploma of marketing and 1 year of advanced diploma of leadership and management. 
This just feels so unreal and free.
Hope you're having a great week. ;)

Moje študentské víza oficiálne vypršia zajtra. Takže už môžem konečne povedať, že som so školou nadobro skončila. Ak nepočítam základnú a strednú, strávila som v nej 7 rokov. Bakalárske roky na masmediálnych štúdiách, magisterské na žurnalistike, 1 rok na marketingu a 1 na manažmente.
Zatiaľ tejto slobode naozaj neviem uveriť. 
Dúfam, že máte super týždeň. ;)jacket - SheIn
 pants - Valleygirl
backpack - Zaful
 shoes - Alexander McQueen
sunglasses - Zaful 
choker - Zaful

You May Also Like

4 comments

 1. Takto som sa tešila z konca školy aj ja, no teraz sú chvíle kedy by som sa do nej s radosťou vrátila :D Krásny batôžtek máš

  NITA

  ReplyDelete
 2. Super, teším sa s Tebou!!!

  ReplyDelete
 3. Akymmas titul z tohto australskeho studijneho obdobia,ked sisntudovala dva roky dva rozne odbory,o australskom vysokoskolskom systeme nic neviem preto sa pytam.este by ma zaujimalo co ta bavilo najviac a ci chcces posobit v nejakom s tychto odborov.a samozrejme srdecne ti gratulujem!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam z toho 2 rozlicne diplomy, pretoze som ich studovala iba na college namiesto univerzity, ktora je podstatne drahsia. Najviac ma ako bavila reklama na masmedialnych doma na Slovensku a v Australii asi manazment, v ktorom sa tu asi vidim najviac. :)

   Delete