back

by - Friday, September 29, 2017
  


Photos are from Slovakia, however I’m back to reality. I’ve been back in Australia for like a week now. It’s a little bit hard to get used to after such a great holiday. And also the longest I’ve had so far. 6 weeks went like nothing. Time flies 3x faster when you’re having fun. :)

The memories I have managed to collect are priceless. From little family moments like telling my nieces bedtime stories, eating homemade food by my mum, travelling to Hungary with my sister and her family, taking bike trips with my dad (plus managing to fall very badly and “scoring” 100 bruises and a bloody knee), drinking with cousins I haven’t seen together in ages to seeing friend’s little newborn girl, witnessing one of my longest friends getting married, one of the most epic getaways to best friend’s cabin, pool parties with inflatable everything (even a pretzel:D), dancing around my living room with Timi… And I could continue forever…
Such little things. But I have then only once a year so I value them even more. Each year when I travel home I expect the goodbyes to be easier than the year before. And each year I’m wrong.
Next time (hopefully) from Melbourne :)


Fotky sú ešte zo Slovenska, ja som však naspäť v Austrálii už týždeň. Trošku ťažko sa zvyká na návrat do reality po takej skvelej dovolenke. A tiež najdlhšej akú som kedy mala. 6 týždňov ubehne asi trikrát rýchlejšie, pokiaľ čas trávite s veľkou radosťou. :)

Spomienky sú však neskutočné a náladu mi budú zlepšovať ešte určite pár mesiacov. Od tých malých rodinných momentov, ako keď som neteriam na dobrú noc rozprávala rozprávky, jedla domáce jedlo od mamy, cestovala do Maďarska so sestrou a jej rodinkou, bikovala s otcom po lesoch (a „vďaka“ tomu utŕžila tristo modrín a krvavé koleno :), pila s bratrancom a sesternicou, ktorých som naposledy spolu v jednej krajine videla už ani nepamätám až po to, keď som v rukách držala kamarátkinu novorodenú dcérku, sledovala ďalšiu kamošku, ako sa vydáva, zažila asi jednu z najlepších chát storočia, bazénovú párty s nafukovacím asi všetkým (nie len plameniakom, dokonca aj praclíkom :D), tancovanie po mojej obývačke s Timi... A pokračovať môžem do nekonečna...
Také malé veci. Ale keďze ich mám len za rok, vážim si ich oveľa viac ako predtým. Každý rok, keď cestujem domov očakávam, že lúčenia budú jednoduchšie ako ten minulý. A každý rok sa mýlim.
Nabudúce už dúfam z Melbourne :)


dress - RED Valentino 
bag - vintage Gucci
shoes - Valentino
sunglasses - Céline
earrings - SwarovskiYou May Also Like

2 comments